PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704947}
5,4 4 542
oceny
5,4 10 1 4542
Karuzela
powrót do forum filmu Karuzela

wyrzucila biednego kota na ulice jak wyjezdzala z kraju. Tak sie nie robi nawet w filmach, zamiast przekazywac jakies wartosci to pokazuja glupote.

JaCek82

też mi się to nie spodobało. Nie sądzę żeby zrobiła tak osoba, która ma coś wspólnego z weterynarią - pomagała w zoo i miała pracować w lecznicy dla zwierząt.

skorwon

jestem kociarzem dlatego ta scena mnie tak zdenerwowała

JaCek82

,,ochydnie'' masz też problemy z ortografią...

ocenił(a) film na 5
JaCek82

Też na to zwróciłam uwagę! A taka miłośniczka zwierząt...

JaCek82

Weszłam tu tylko po to, żeby zobaczyć, czy ktoś to też skomentował. Beznadziejne to było, zdenerwowało mnie jak cholera.

ocenił(a) film na 5
JaCek82

Co za beznadziejna scena...

ocenił(a) film na 7
JaCek82

Skoro słusznie zauważyliście, że "taka z niej miłośniczka zwierząt", to jesteście na dobrej drodze do odkrycia, co w tej scenie może siedzieć. "Pokazuje głupotę", "było beznadziejne" - no tak, ale to nie scena jest beznadziejna i głupia, tylko zachowanie bohaterki. A chyba sens filmu jest taki, że ci bohaterowie błędy popełniali i ta scena może szokować umyślnie.

sauronpadl

Zgadzam się. Scena karygodna. Wpłynęła na odbiór przeze mnie filmu.

ocenił(a) film na 7
anna1412

o w mordę, od kiedy to kot jest ważniejszy od ludzi...? w ogóle ta scena nie była ohydna, a poza tym kot chętnie spierd... bo koty lubią wolność

sauronpadl

Ludzie ewidentnie mają problem z tym, że film to nie audycja "Radio dzieciom" i może zawierać sceny złych zachowań :)

ocenił(a) film na 6
JaCek82

Ty chyba masz coś z głową, skoro z całego filmu najbardziej przejąłeś się sceną z durnym kotem. Jeszcze bym zrozumiał gdyby go utopiła

kriso13

naprawde masz cos z banką jak odkopujesz temat sprzed 6 lat :D a scena byla durnowata podbnie jak caly film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones